Rubriky
AntikNet

Žádný nadpis nebyl poskytnut zákazníkem. Níže máte však návrh nadpisu. „Nový běhoun na trhu – Universal Ricci Gigli ve velikosti 52 x 200 cm!


Začínáme s novým běhounem na trhu!

Žádný nadpis nebyl poskytnut zákazníkem. Proto jsme se rozhodli přijít s návrhem nadpisu, kterým chceme upozornit na nový kousek od značky Universal – běhoun Ricci Gigli ve velikosti 52 x 200 cm.

Běhoun Ricci Gigli

Může do kuchyně koberec?

Někteří lidé tvrdí, že do kuchyně koberec nehodí. Jsou to ale především lidé, kteří netouží po výrazných kouscích podlahového krytu. Universal vám ale prokáže, že běhoun do kuchyně patří.

Během vaření se na podlaze shromažďuje spousta drobných nečistot. Když máte podlahu pokrytou kobercem, jen ho těžko vyčistíte. S běhounem Ricci Gigli však není problém. Polyesterový materiál zaručuje velmi snadnou údržbu.

Polyesterový materiál – zaručená snadná údržba

Polyesterový materiál zaručuje velmi snadnou údržbu. Běhoun Ricci Gigli je velmi odolný a výrazný díky svému modernímu designu, který okoření každou kuchyni.

Běhoun Ricci Gigli výrazný design

Nemusíte se bát, že by se na něm při pálení v troubě udělaly nevzhledné skvrny. Stačí běhoun vysát a přestříkat čističem – zbytek udělá práce sám.

Universal Ricci Gigli vám ušetří spoustu drahocenného času. Nemusíte se trápit s čištěním a staráním o podlahu, ale soustředit se na vaření svých oblíbených pokrmů.

Zajímá vás více informací o běhounu Ricci Gigli? Navštivte náš eshop a zjistěte více o jeho vlastnostech a designu.