Rubriky
AntikNet

Wallity Obraz KORUNA STROMU s LED osvětlením – rozměr 68 x 45 x 70 cm


Wallity Obraz KORUNA STROMU s LED osvětlením

Hledáte moderní dekoraci, která by nejen vyplnila volné místo, ale také se vám líbila a pozvedla interiér na novou úroveň? Doporučujeme obrazy, které jsou vítanou dekorací a díky své variabilnosti je umístíte prakticky kamkoliv – do boho, industry, hygge i dalších stylů.

Jedním z takových obrazů je Wallity obraz s LED osvětlením Koruna stromu. Jeho rozměry jsou 68 x 45 x 70 cm a nabízí skvělý výhled na zajímavý motiv koruny stromu. Nejen, že bude skvěle vypadat v každém interiéru, ale také přispěje k atmosféře díky jemnému podsvícení na zadní straně. To je napájeno klasickou baterií a intenzita osvětlení je mírná, takže si ji lze zapnout a vypnout podle vlastních preferencí.

Skvělý do každého interiéru

Wallity obraz s LED osvětlením Koruna stromu je skvělou volbou do každého interiéru. Díky černobílému motivu koruny stromu bude působit moderním dojmem, a to bez ohledu na to, jestli se nachází v obývacím pokoji, ložnici, studentském pokoji nebo v pracovně. Jeho velikost je také ideální, aby se skvěle zaladil do každého prostoru, aniž by přehlcil a působil rušivě.

Specifikace produktu

Zajímá vás, jaké konkrétní parametry Wallity obrazu s LED osvětlením Koruna stromu najdete? Podívejte se na následující seznam:

  • LED osvětlení – jemné podsvícení na zadní straně obrazu je pomocí LED technologie
  • Napájení – pro napájení osvětlení je potřeba pouze 9V baterie
  • Motiv – na plátně uchyceném na dřevěném rámu naleznete motiv černobílé koruny stromu
  • Barva – motiv zobrazuje korunu stromu v černobílé barvě, což ji činí vhodnou do různých stylů interiérů

Přemýšlíte, kam byste Wallity obraz s LED osvětlením Koruna stromu umístili? Můžete ho připevnit k jedné ze stěn, ale také ho umístit na stůl nebo jiný nábytek. Zkuste se zamyslet, kam by se nejvíce hodil do vašeho domova a zvolte to nejlepší umístění pro vás.

Najděte si ten správný doplněk interiéru, který vám bude dodávat radost a pohodu. Wallity obraz s LED osvětlením Koruna stromu vám nabízí možnost posunout svůj interiér na úplně novou úroveň. Neotálejte a vyberte si tento exkluzivní kousek na Esrom.cz ještě dnes!