Rubriky
AntikNet

Vysoká matrace CATANIA s paměťovou pěnou pro pohodlný spánek v rozměru 160x200cm, výška 22 cm H2

Pohodlná vícekapsová matrace, jednostranná.

Jádrem této matrace je vícekapsová pružina, až 512 spr/m2, což poskytuje bodovou flexibilitu. Hustě umístěné pružiny pak dokonale podporují tělo a poskytují mu dokonalou oporu. Navíc celá matrace je jednostranná a profilovaná termoplastickou pěnou, která má ortopedické vlastnosti a přizpůsobuje se tvaru ležícího člověka vlivem teploty a tělesné hmotnosti. Tato kombinace materiálů zajišťuje správnou podporu páteři, zlepšuje krevní oběh a snižuje tlak.

Silné stránky matrace CATANIA

Výhodou této matrace je, že snižuje tlak a poskytuje lehký pocit omotání. Dále hustě uložené pružiny 500 ks / m2 zaručují perfektní bodové opření a nejkvalitnější suroviny zaručují vysoký komfort použití.

Vlastnosti této matrace

Potah matrace je plnohodnotně snímatelný pomocí ZIPu, což usnadňuje údržbu a čištění. Matrace má ortopedické vlastnosti prospěšné pro náchylnou páteř a má 7 zón, takže se dokonale přizpůsobí tělu. Dále obsahuje antibakteriální povrch proti vzniku roztočů a jiných plísní a multipocket vícekapsových pružin, které poskytují dokonalou bodovou oporu těla. Matrace též obsahuje termoelastickou pěnu, což znamená, že reaguje na teplotu těla a tak se dokonale tělu přizpůsobí. Další výhodou matrace CATANIA je speciální HR profilovaná PUR pěna a netkaná textilie odolná vůči klimatizaci. A nakonec stojí za zmínku, že potah matrace lze prát při šetrném praní na 40°C, takže údržba je velice snadná.

Pro větší pohodlí při spánku doporučujeme tuto vysokou matraci CATANIA s paměťovou pěnou. Pokud máte zálusk na nákup, objednat si ji můžete zde: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/mt-matrace-catania-s-pametovou-penou-160m200cm-22-cm-h2.