Rubriky
AntikNet

Vitrína RYDER v dubu sonoma a bílém lesku – kombinace moderního designu s přírodou


Vitrína RYDER – kombinace moderního designu s přírodou

Vitrína RYDER v dubu sonoma a bílém lesku

Vitrína RYDER je vynikajícím příkladem toho, jak dokonale mohou moderní prvky v designu harmonicky spolupracovat s přírodou. Díky kombinaci dubu sonoma a bílého lesku se vám podaří přinést do místnosti svěží a příjemnou atmosféru. Vitrína je členěna na různé úrovně, což ji činí nejen stylovým kouskem do vašeho interiéru, ale také praktickým prvkem pro ukládání předmětů.

Výrazný prvek pro váš interiér

Určitě jste již někdy viděli mnoho vitrín, které vypadají v interiéru jako velký bílý blok. To se u výrobku RYDER neděje. Naopak, vitrína zaujme svým designem, který zahrnuje prvky přírody a moderního stylu. Materiál z dubu sonoma dává vitríně vzhled lesklého a světlého dřeva. Na tuto lesklou plochu s přírodním vzhledem navíc navazuje bílý lesk, který celkový design ještě výrazněji podtrhuje.

Rozměry a materiál

Vitrína má rozměry 60 x 200 x 40 cm, což ji řadí mezi středně velké vitríny. Materiály, z kterých je vitrína RYDER vyrobena, jsou kvalitní a pevné lamino s ABS hranou a sklo. Díky výběru těchto materiálů se jedná o vitrínu, která je odolná a má dlouhou životnost.

Demontáž a záruka

Při nákupu vitríny RYDER máte výhodu dodání v demontu. To znamená, že si ji můžete snadno a rychle sami složit. Pokud by se vám i přesto stalo, že byste se s tím neuměli poprat, nebo byste neměli čas, doporučujeme využít montážní službu, kterou Vám nabízíme.

Záruka na výrobek RYDER má výbornou délku 24 měsíců, což dokazuje kvalitu a spolehlivost tohoto nábytku. V případě jakékoliv závady Vám Váš problém vyřešíme ihned a s nasazením.

Vitrína RYDER v dubu sonoma a bílém lesku

Proto pokud hledáte stylovou, moderní a kvalitní vitrínu pro váš interiér, výrobek RYDER určitě stojí za to zvážit.

Odkaz na nákup vitríny RYDER