Rubriky
AntikNet

Světle šedá rohová pohovka pro dokonalé posezení – Cosmopolitan Design Bali, pravý roh

Velká a prostorná pohovka Bali ve světle šedé barvě vás zaujme hlavně svou elegancí a jemným povrchem příjemným na dotek. Je také velmi pevná, a to hlavně díky strukturované tkanině z polyesterových vláken. Lze kombinovat i s Bali podnožkou od Cosmopolitan Design. Dalším estetickým doplňkem jsou dva dekorativní polštáře s rozměry 54 x 17 x 17 cm, které jsou součástí balení.

Jemný povrch pohovky Bali

Pohovka Bali má velmi jemný povrch, který je příjemný na dotek. Díky tomu si na ní můžete užívat dokonalého posezení a odpočinku po náročném dni. Její světle šedá barva navíc dokonale zapadne do každého moderního interiéru.

Světle šedá rohová pohovka Bali

Pečlivá výroba

Cosmopolitan Design se vyznačuje pečlivou výrobou všech svých produktů. Pohovka Bali není výjimkou. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které ji dělají velice pevnou a odolnou vůči opotřebení. Proto si můžete být jistí, že bude vaším spolehlivým partnerem i po mnoha letech používání.

Detail pohovky Bali

Možnost kombinace s podnožkou

Chcete si užít dokonalého odpočinku? Pak sáhněte po podnožce Bali od Cosmopolitan Design. Ta dokonale doplní pohovku a umožní vám se pohodlně natáhnout. Kombinace pohovky s podnožkou je ten nejlepší způsob, jak si užít dokonalého posezení.

Podnožka Bali

Estetické doplňky

Pohovka Bali je dodávána s dvěma dekorativními polštáři, které vám poskytnou dokonalý komfort při posezení. Tyto polštáře jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zaručují vám dostatečnou oporu pro vaši páteř. Díky nim bude vaše posezení dokonalé nejen z pohledu estetického, ale i z pohledu zdravotního.

Dekorativní polštáře

Objednejte si pohovku Bali od Cosmopolitan Design hned teď

Pečlivě zpracovaná rohová pohovka Bali od Cosmopolitan Design je tou nejlepší volbou pro vaše posezení. Světle šedá barva a jemný povrch jsou dokonalým kombinací, která dokonale zapadne do každého moderního interiéru. Navíc si můžete přikoupit i podnožku Bali, která dokonale doplní vaše posezení. Objednejte si tuto pohovku právě teď a užijte si dokonalého odpočinku.