Rubriky
AntikNet

Stylová nástěnná lampa Banana I černá od Opviq – dokonalý doplněk každého interiéru

Nástěnná lampa Banana upoutá zraky všech milovníků moderního umění. Její tvar a celkový vzhled může připomínat stonek květiny s pupenem, avšak tento dekorativní prvek bude i praktickým společníkem.

Díky kovové konstrukci a při volbě žárovky s viditelným vláknem, zaujme své místo nejen nad nočním stolkem, ale i jako postranní světlo při vstupu na terasu či balkon.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, trefou do černého bude bez váhání v interiérech minimalistického, rustikálního a industriálního typu.

Specifikace produktu:

  • Lampa připomínající stonek květiny
  • Kovová konstrukce
  • Minimalistický design

Pokud byste si přáli přidat do svého interiéru právě tuto lampa, máme pro vás skvělou zprávu. Na internetových stránkách srovnavacnabytku.cz najdete tento produkt za velice příznivou cenu.

Nástěnná lampa Banana I černá od Opviq

Tato nástěnná lampa vyrobená firmou Opviq bude dokonalým doplňkem každého moderního interiéru. Je to produkt, který kombinuje dokonalý design s praktičností.

Neotřelý tvar lampy připomínající květinu v kombinaci s minimalistickým designem a kovovou konstrukcí dává vyniknout světlu a na první pohled upoutá pozornost.

Navíc, díky tomu, že jde o nástěnnou lampu, ušetříte prostor na nočním stolku a vytvoříte si tak volný prostor a harmonické prostředí.

S nástupem moderních interiérových trendů roste i poptávka po nábytku a doplňcích, které jsou sobě nejen designově podobné, ale také se vzájemně doplňují v jednotlivých místnostech. Tuto doplňkovou roli bude plnit nástěnná lampa Banana od firmy Opviq s naprostou bravurou.

Nástěnná lampa Banana I černá od Opviq

Kovová konstrukce lampy zaručuje pevnost a odolnost. Navíc se plynule začlení do interiéru a propojí se s jinými kovovými doplňky. Ať už se bude jednat o nějaký kovový keramický nádobíčko při květinovém aranžování, nebo dokonce o papírový kaktus v kombinaci s papírovými růžemi, kovové prvky dodají svému okolí odvahu a dynamiku.

Výtvarná hodnota této nástěnné lampy se jednoznačně projeví v detailu konstrukce a textur materiálů. Celkově působí velice robustně a má materiálový podtext.

Jednotlivé prvky použité na lampě spolu vytvářejí mírný kontrast a tento vizuální dojem přenášíme do celé místnosti. Taková lampička by měla být dominantou daného prostoru a zároveň by se měla slučovat s ostatními prvky do jakýchsi pomyslných mozaik.

Nástěnná lampa Banana od Opviq je tedy ideální volbou pro ty, kdo hledají vhodný doplněk a touží po navození harmonické atmosféry v každé místnosti svého bytu.

Nástěnná lampa Banana I černá od Opviq

Nemůžete si vybavit žádné konkrétní místo, kde byste tuto lampu umístili? Samozřejmě, že existuje řada možností. Ideálním místem pro nástěnnou lampu Banana od Opviq může být jak chodba, tak i obývací pokoj nebo ložnice.

Květinový motiv se snadno propojí s dalšími rostlinami tohoto typu a ve spojení s ostatními designovými vedlejšími nábytky vytvoří jedinečně povedený celek.

Proto pokud hledáte designovou lámpu, která bude kromě své funkčnosti plnit stále dokola tu správnou atmosféru, nemusíte hledat dále. Nástěnná lampa Banana I černá od Opviq je tou pravou volbou.