Rubriky
AntikNet

Šedá dřevěná postel Hoorns Ernie: Ideální choce pro moderní interiéry (90x200cm)


Šedá dřevěná postel Hoorns Ernie: Ideální volba pro moderní interiéry (90x200cm)

Šedá postel Ernie z masivního borovicového dřeva se stane oblíbeným společníkem vašich dětí. Postel Ernie disponuje praktickými prostornými poličkami, kam hravě uložíte všechny své oblíbené předměty, hračky či lůžkoviny. Postel se skvěle hodí do moderních interiérů.

Prostorné police pod postelí – Postel Ernie je vybavena praktickým úložným prostorem, který je ideální pro ukládání hracích předmětů, lůžkovin, ale také pro knihy a další kousky. Tyto prostorů nejenže šetří místo, ale také přináší řešení pro úklid.

Vyrobeno z masivního borovicového dřeva – Kvalita materiálu postele Ernie je zajištěna masivní borovicovou dřevotřískou, což zajišťuje dlouhou životnost postele. Přírodní vzhled a příjemná vůně dřeva dodají Vašemu interiéru neopakovatelný vzhled a atmosféru.

Moderní design – Šedá barva postele Ernie navozuje nevšední a moderní vzhled a pasuje do jakéhokoliv interiéru. Postel Ernie v kombinaci s ostatním nábytkem z borovicového dřeva vytvoří jednotný a harmonický celek.

Bezpečnost a komfort – Konstrukce postele Ernie je navržena tak, aby nabízela maximální bezpečnost a komfort pro Vaše děti. Stabilita a pevnost konstrukce zajišťuje bezpečnost při spaní a hraní.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

V ceně není zahrnuta matrace ani rošt.

Přejděte na naši stránku, abyste si zakoupili svou vlastní šedou dřevěnou postel Hoorns Ernie a těšíte se na zdravý a komfortní spánek.