Rubriky
AntikNet

Relaxujte s polohovací lenoškou Max Winzer Ivo v modré barvě – levý roh


Objevte pohodlí polohovací lenošky. Uvelebte se na této z kolekce Max Winzer Ivo a užijte si zasloužený odpočinek. Klasické robustní tvary se skvěle ujmou ve střídmějším interiéru, který nepodléhá trendům. Stejně tak ale vyniknou i jako solitéry v ryzí moderně.

Tato krásná polohovací lenoška je vyrobena z prvotřídních materiálů a nabízí nejen funkčnost, ale i luxusní design. Světle modrá barva dodává do vašeho interiéru svěžest a harmonii. Lenoska je určena pro levý roh a nabízí perfektní podporu pro vaši páteř při každodenním odpočinku.

Značka Max Winzer

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945. Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer pyšní zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

Na výběr máte z široké škály designů a barevných kombinací, takže si každý z vás najde svůj oblíbený kousek.

Odpočiňte si ve stylu

Tento kousek je určen pro ty, kteří si potrpí nejen na pohodlí, ale i na styl. Perfektně se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice a díky svému designu vynikne i ve vaší kanceláři.

Pokud chcete svoji interiérovou výbavu doplnit kvalitní a stylovou polohovací lenoškou, je tato rozkládací lenoška od Max Winzer tou nejlepší volbou pro vás. Zde si můžete prohlédnout produkt a objednat si ho na stránkách našeho partnera: https://www.bestnabytek.cz/produkt/modra-polohovaci-lenoska-max-winzer-ivo-levy-roh.

polohovací lenoška

Užijte si dokonalý odpočinek s polohovací lenoškou Max Winzer Ivo.