Rubriky
AntikNet

Recenze zahradní sedací soupravy Falco Tomáš zelená


Začněme úvodem

Falco Tomáš je moderní rohová sedací souprava s nadčasovým designem. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální použití. Můžete si ji podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou. A to už je něco, co jinde často nenajdete!

Co nabízí sedací souprava Falco Tomáš?

Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou a velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné, takže si je můžete přizpůsobit svým potřebám. Praktickou stránkou sedací soupravy je úložný prostor a možnost rozložení k občasnému přespání Vaší návštěvy.

Materiál a barva

Sedací souprava je potažena látkou jednobarevnou látkou. Abychom Vám ale zpříjemnili výběr, nabízíme k narovnání i jiné modely a barvy.

Co všechno je k tomu potřeba?

V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně, ale na www.srovnavacnabytku.cz si můžete vybrat a přikoupit dekorační polštáře podle Vašeho gusta.

Závěrem

Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti. Pokud Vás sedací souprava Falco Tomáš oslovila, určitě si jí pořiďte a užijte si pohodlné posezení i přespání!