Rubriky
AntikNet

OPVIQ Nástěnné světlo GONDOL matné 584TTM1910 – recenze a specifikace


Recenze a specifikace: OPVIQ Nástěnné světlo GONDOL matné 584TTM1910

Design a výroba

OPVIQ Nástěnné světlo GONDOL matné 584TTM1910 je kvalitním zástupcem designového závěsného osvětlení, které si získá srdce nejen milovníků netradičních a unikátních světel. Světlo je vytvořeno z černé kovové tyče a jedné skleněné koule z bílého skla. Jedna skleněná koule je pevně připevněna na černé kovové základně. Kromě této verze je světlo široké nabídky známého výrobce OPVIQ k dostání i v různých dalších barevných variantách a velikostech.

Spojení s dalšími prvky interiéru

Elegantní a moderní svítidlo se skvěle hodí do moderních, klasických i historických interiérů. Doporučuje se zakomponovat do prostor, který již obsahuje další prvky černé barvy, protože s nimi tvoří dokonalý vizuální pár a zajišťují stejnoměrné a pohodlné osvětlení celého prostoru.

Technická specifikace

Technická specifikace světla je taktéž důležitá pro správné použití a výběr. Svítidlo je v barvě černé a sestává z kovových dílů a skleněné koule s průměrem 15 cm. Maximální doporučená hodnota základního zdroje světla, který do světla vložíte, je 60 W. Světlo disponuje stupněm zabezpečení proti úrazu elektrickým proudem IP20.

Montáž a péče

OPVIQ Nástěnné světlo GONDOL se montuje na zeď pomocí šroubů. Při údržbě doporučujeme snadno odstraňovat prach vlhkým hadříkem. Světlo je dodáváno bez žárovek, proto je třeba ji dokoupit.

Plusy

  • Kvalitní provedení
  • Moderní design vhodný do různých interiérů
  • Dostupnost dalších barevných variant a velikostí

Minusy

  • Montáž na zeď vyžaduje malé úsilí a technickou zručnost

Cena tohoto OPVIQ Nástěnného světla GONDOL matné 584TTM1910 se pohybuje v průměru mezi cenovými relacemi moderních světel tohoto typu a je tedy vhodná pro investici, která se vám brzy vrátí a osvětlení vás potěší po dlouhá léta.

OPVIQ Nástěnné světlo GONDOL matné 584TTM1910

Pokud hledáte černé designové nástěnné světlo, které osvětlí váš interiér a zároveň ho opticky zútulní a zkrášlí, tak je OPVIQ Nástěnné světlo GONDOL matné 584TTM1910 volbou, na kterou rozhodně nezapomenete. S tímto světlem vytvoříte v prostoru skutečně netradiční a příjemnou atmosféru, která potěší nejen vás, ale i vaše návštěvníky.