Rubriky
AntikNet

Novinka – Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Sázava s výpustí chrom SA327.5

Firma Kupsinabytek.cz přináší na trh novinku mezi umyvadlovými bateriemi – RAV SLEZÁK Sázava s výpustí chrom SA327.5. Jedná se o pákovou stojánkovou umyvadlovou baterii s výpustí.

Výška baterie

Baterie má výšku 11,5 cm, což je dostačující pro většinu typů umyvadel a zároveň splní i požadavky estetického provedení.

Připojení flexi hadiček

Baterie je vybavena připojením flexi hadiček s rozměrem G 1/2″. Díky tomu je instalace baterie snadná a rychlá. Baterie je vhodná pro většinu koupelen a umyvadel a lze ji snadno sladit s ostatním vybavením koupelny.

Vlastnosti umyvadlové baterie

Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Sázava s výpustí chrom SA327.5 má následující vlastnosti:

  • Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí.
  • Chromové provedení.
  • Výška baterie 11,5 cm.
  • Připojení flexi hadiček G 1/2″.
  • Moderní design a elegantní vzhled.
  • Vysoká kvalita materiálů a perfektní funkčnost.

Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Sázava s výpustí chrom SA327.5 je ideální volbou pro ty, kdo hledají moderní a elegantní baterii s perfektní funkčností a vysokou kvalitou materiálů.

Objednávka a cena umyvadlové baterie RAV SLEZÁK Sázava s výpustí chrom SA327.5

Umyvadlovou baterii RAV SLEZÁK Sázava s výpustí chrom SA327.5 si můžete objednat přímo na stránkách Kupsinabytek.cz. Cena baterie je velmi příznivá vzhledem k vysoké kvalitě materiálů a perfektní funkčnosti baterie. Objednávka je velmi jednoduchá a rychlá, stačí vyplnit formulář a baterii vám zašleme až domů.

Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Sázava s výpustí chrom SA327.5

Nepromeškejte tuto skvělou příležitost a pořiďte si kvalitní a moderní umyvadlovou baterii RAV SLEZÁK Sázava s výpustí chrom SA327.5 za velmi atraktivní cenu. Vaše koupelna bude vypadat moderně a elegantně a vy si užijete dokonalou funkčnost a vysokou kvalitu materiálů.