Rubriky
AntikNet

MEBLINE – Čalouněné židle K386 v tmavě zelené barvě

V dnešní době se stává stále důležitější vybírat si nábytek s ohledem na kvalitu, pohodlí a vzhled. To je přesně to, co nabízí MEBLINE s jejich čalouněnou židlí K386 v tmavě zelené barvě.

Velvet tkanina a lakovaná ocel pro luxusní vzhled

Čalounění z velvet tkaniny tohoto křesla dodává nejen skvělý vzhled, ale také pohodlí. Jedinečně jemná a hebká tkanina dodává pocit luxusu a kvality. Přidání lakované oceli v barvě černé dá křeslu moderní vzhled, který vynikne v každém interiéru. 

Velké rozměry a výška sedadla pro maximální pohodlí

Toto křeslo s velkými rozměry se skvěle hodí jak do jídelny, tak do obývacího pokoje. Díky svému širokému sedáku a vysoké zádové opěrce nabízí maximální komfort. Výška sedadla 48 cm usnadňuje sedání i vstávání, takže můžete být jistí, že na to do křesla zasednete a vstane z něj v pohodě.

Barevné provedení pro dokonalou harmonii s vaším domovem

Krása tohoto křesla spočívá také v je jeho výjimečném barevném provedení – tmavě zelené barvě. Tato barva je velmi moderní a stylová, takže se skvěle hodí do každého interiéru. Nezáleží tedy na tom, jaké máte zařízení, toto křeslo se do něj skvěle hodí.

Záruka na 24 měsíců jako důkaz kvality

Aby se zákazníci nemuseli bát, zda si kupují kvalitní výrobek, nabízí MEBLINE na své křeslo K386 v tmavě zelené barvě záruku na 24 měsíců. Takže se nemusíte bát, že by se vám křeslo po krátké době opotřebovalo.

Čalouněné křeslo MEBLINE K386

Pro více informací a koupě tohoto křesla navštivte tuto stránku.