Rubriky
AntikNet

Koupelnová předložka Really Nice Things Look Good, 60 x 40 cm – Krása v každém detalů!


Koupelnová předložka Really Nice Things Look Good – Krása v každém detailu!

Kamínkový motiv přináší do koupelny atmosféru přírody. Pokud milujete přírodu, určitě si zamilujete i koupelnovou předložku Really Nice Things Look Good. Její krásný kamínkový motiv vám připomene procházku v přírodě a zaručeně vás naladí na pozitivní vlnu.

Předložka Really Nice Things Look Good je ideální volbou do každé koupelny. Její rozměry 60 x 40 cm jsou dostačující pro většinu koupelen a její hladký povrch nabízí příjemný a šetrný pocit na dotek.

Příměs bavlny pro maximální komfort

Předložka Really Nice Things Look Good je vyrobena s příměsí bavlny, což zaručuje maximální pohodlí. Březosté vlákno bavlny je na dotek příjemné a pletenina s jemnou příměsí umožňuje snadné a rychlé sušení. Díky tomu se předložka snadno udržuje v čistotě a vydrží vám na dlouhou dobu.

Antiskluzová spodní strana pro bezpečnost

Spodní strana předložky Really Nice Things Look Good je praktická antiskluzová úprava. Díky této úpravě se nebudete muset obávat, že by předložka nedržela na mokré podlaze. Můžete se tak bezpečně sprchovat a koupelna vám bude dělat radost.

Předložka Really Nice Things Look Good je kvalitní a stylová volba pro každou koupelnu. Pokud hledáte krásný a praktický doplněk pro svou koupelnu, určitě si vyberte tuto předložku s kamínkovým motivem. Navíc si ji můžete pořídit za skvělou cenu na www.atcomplet.cz.

Koupelnová předložka Really Nice Things Look Good