Rubriky
AntikNet

Kokosová rohožka s motivem stromů, rozměr 39 x 59 cm


Kokosová rohožka: krásná i praktická

Kokosová rohožka s motivem stromů o rozměru 39 x 59 cm je nejen funkčním prostředkem ke zachycení nečistot, ale také krásnou dekorací před vstupem do vašeho domova. Její kartáčový povrch automaticky čistí obuv všech příchozích a pomáhá udržovat čistotu vaší domácnosti.

Zachyťte nečistoty dříve, než se dostanou do bytu

Kokosová rohožka nesmí chybět před dveřmi žádné domácnosti. Její hlavní funkce spočívá v tom, že zachytí nečistoty, které by se v opačném případě dostaly až do bytu. Pokud máte doma děti nebo zvířata, je to pro vás jistě velká pomoc.

Pomozte udržovat čistotu

Čištění vaší rohožky je velmi jednoduché. Jednou za čas ji stačí vytřepat nebo vysát, aby se z ní dostaly všechny zbytky špíny a prachu. Díky této rohožce udržíte čistotu nejen v předsíni, ale také v celé domácnosti.

Vaše vizitka a zrcadlo vaší osobnosti

Rohožka je navíc vaší vizitkou, její vzor napovídá mnoho o obyvatelích nejen návštěvám. Vyberte si motiv, který vám nejvíce vyhovuje. Kokosové rohožky jsou k dostání v mnoha různých provedeních, takže si určitě vyberete tu nejvhodnější pro váš styl.

Kokosová rohožka s motivem stromů, rozměr 39 x 59 cm

V nabídce eshopu Velký nábytek najdete kokosové rohožky různých velikostí i designů. Vyberte si tu pravou pro vaši domácnost, která kromě funkčnosti nabídne také krásný vzhled.