Rubriky
AntikNet

Kaktusový noční stolek: moderní design v bílé barvě


Noční stolek CACTUS v moderním designu s praktickou zásuvkou.

Kaktusový noční stolek

Vyjádření k designu

Na první pohled mě zaujala originální idea nočního stolku ve tvaru kaktusu. Je to něco, co jsem nikdy před tím neviděla a musím říct, že mě to velmi překvapilo. Protože mám ráda moderní a zajímavý design, tak jsem si hned říkala, že tohle by byla skvělá volba pro můj byt.

Kvalita a praktičnost

Samozřejmě design není vše a je nutné si zkontrolovat i praktické vlastnosti nočního stolku. Mám ráda, když se mi věci hodí a jsou funkční. Proto jsem se podívala na to, z jakého materiálu je noční stolek vyroben a jaké má rozměry.

Detail zásuvky nočního stolku

Cactus noční stolek je vyroben z kvalitního a pevného dřeva, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost. Díky rozměrům 40 x 40 x 58 cm se vejde do menších prostor a nezabírá příliš mnoho místa, což je zase praktické, pokud máte menší ložnici.

Závěr a doporučení

Jednoznačně doporučuji tento kaktusový noční stolek. Mám ho sama doma a musím říct, že se mi velmi líbí. Navíc pořízení nočního stolku s praktickou zásuvkou je vždy dobrá volba. Můžete si do něj uložit knihu, lampičku nebo nějaké jiné drobnosti, které chcete mít u postele po ruce.

Zajímá vás tento noční stolek? Podívejte se na stránky sidonia.cz a podrobnější informace o nočním stolku najdete tam.