Rubriky
AntikNet

Hoorns umělá květina Bloma Rubber – zdobí interiéry a exteriéry výškou 135 cm


Hoorns umělá květina Bloma Rubber

Ideální dekorace interiérů i exteriérů

Inspirujte se v přítomnosti exotické umělé rostliny Bloma Rubber od značky Hoorns. Tato vysoce kvalitní umělá květina je vysoce oblíbená díky svému zajímavému tvaru a vzhledu, které dokážou dodat do každého interiéru a exteriéru nádech exotiky.

Vysoce kvalitní zbarvení a textura

Díky svému přirozenému vzhledu s detailně provedenými květy a listy, bude tato umělá rostlina dokonale zapadat do každého prostoru.

Jednoduchá údržba umělé rostliny

Obrovskou výhodou umělých rostlin je jistě fakt, že se s nimi nebudete muset trápit údržbou. Nemusíte se obávat toho, že budete muset květiny zalévat, nebo přemisťovat na světlo. Stačí ocasional podle potřeby ji lehce otřít vlhkým hadříkem, aby získala svůj nádherný vzhled.

Libovolné rozmístění v každém koutě vašeho domova

Můžete ji na rozdíl od živých rostlin klidně umístit na místa, kam nesvítí přímé slunce nebo kam není přístup k přirozenému světlu.

Hoorns umělá květina Bloma Rubber je skvělou investicí pro každého, kdo chce mít krásnou květinu doma, ale nemá čas na její péči. Výška rostliny 135 cm je ideální pro bytová a kancelářská prostranství.

Závěr

Hoorns umělá květina Bloma Rubber je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít krásnou květinu v domácnosti, ale nemá čas na její údržbu. Díky umělé rostlině si můžete užít krásného květinového vzhledu, bez toho, aby jste museli řešit jeho údržbu. Jednoduše umístěte rostlinu do svého oblíbeného místa a užívejte si plné krásy i v zimních měsících.

Hoorns umělá květina Bloma Rubber - zdobí interiéry a exteriéry výškou 135 cm
Hoorns umělá květina Bloma Rubber - zdobí interiéry a exteriéry výškou 135 cm
Hoorns umělá květina Bloma Rubber - zdobí interiéry a exteriéry výškou 135 cm