Rubriky
AntikNet

Expedo posuvné dveře AIDA s tichým dojezdem, rozměr 96x205x1,6, bílá barva


Expedo posuvné dveře AIDA s tichým dojezdem – Materiál a parametry

Posuvné dveře AIDA jsou vynikajícím řešením pro všechny, kteří hledají kvalitní a esteticky příjemné dveře pro svůj interiér. Tyto dveře jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu o síle 16 mm, což zaručuje jejich vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Pojezdový systém je samozřejmě součástí balení a vylepšené, tiché provedení umožňuje plynulé a bezproblémové posouvání dveří. Toto je důležitý faktor nejen z hlediska pohodlnosti, ale také pro minimalizaci hluku, což oceníte v každé místnosti.

Vybrat si můžete ze tří šířkových parametrů, konkrétně 77, 87 a 96 cm, které umožňují perfektní přizpůsobení dveří vašim potřebám. Dále si můžete zvolit ze čtyř nádherných dekorů, mezi kterými najdete bezproblémově ten, který nejlépe odpovídá vašemu interiéru. K dispozici jsou dekory v barvách bílé, dub sonoma, wenge a univerzál.

Vlastnosti a výhody posuvných dveří AIDA

Výhodou těchto dveří je i možnost dokoupení systému tichého zavírání. Tento systém zaručuje, že se dveře nezavírají s třeskutým hlukem, což oceňují zejména rodiny s malými dětmi, nebo majitelé domů se zvířaty.

V nastavení a ovládání těchto dveří není nic složitého. Vzhledem k modernímu designu jsou výbornou volbou pro každý interiér, bez ohledu na jeho styl. Obdélníkový úchyt v černé barvě je snadno přístupný a dává dveřím nejen vysokou funkčnost, ale také moderní a elegantní vzhled. Toto řešení dokáže snadno zlepšit celkový dojem interiéru.

Expedo posuvné dveře AIDA bílé barvy

Zakoupit posuvné dveře AIDA

Pokud se rozhodujete, zda-li tyto dveře jsou tou správnou volbou pro váš interiér, vzdejte se obav a zkuste tyto dveře. Naši zákazníci se na ně většinou nedokáží dosyta koukat, neboť se jedná o jedinečný produkt, který perfektně skvěle padne do každého interiéru.

Nenechte si ujít možnost zakoupit tyto dveře, a vylepšit tak svůj domov.