Rubriky
AntikNet

Elegantní jídelní stůl Tenzo Lipp – matně černý klenot pro vaši jídelnu

Elegantní a moderní jídelní stůl je výrazným prvkem každé jídelny. Pokud hledáte stylový a nadčasový kus nábytku, stojí za zvážení jídelní stůl Tenzo Lipp.

Deska stolu jídelního stolu Lipp značky Tenzo

Deska jídelního stolu Lipp značky Tenzo je vyrobena z dubové dýhy, která je mořená v černé barvě. Matný povrch desky dodává stolu luxusní vzhled, kterým upoutá pozornost každého návštěvníka vaší jídelny.

Deska stolu Lipp má rozměry 180 x 90 cm a nabízí tak dostatek prostoru pro celou rodinu nebo hosty, kteří vás navštíví.

Kromě toho, že je deska jídelního stolu Lipp estetická, je také velmi praktická. Dubové dřevo je velmi pevné a odolné, takže se nemusíte obávat, že by se deska snadno poškodila.

Stojí na štíhlé kovové podnoži, která jí dodává symetrii a harmonický vzhled

Deska jídelního stolu Lipp stojí na štíhlé kovové podnoži, která jí dodává symetrii a harmonický vzhled. Podnož je vyrobena z kovu, který je natřený černou barvou, což vytváří zajímavý kontrast k dubové dýze desky.

Podnož stolu je nápaditě navržená, takže stůl působí velmi moderně a elegantně.

Rozsáhlá řada LIPP

Rozsáhlá řada LIPP obsahuje více druhů produktů, takže si můžete vybrat mezi různými velikostmi a tvary stolů, jako jsou stolky kávové, konferenční, nebo jiné komodity.

Všechny produkty jsou dostupné ve třech barvách, takže si můžete vybrat takovou kombinaci, která se bude nejlépe hodit do vaší jídelny.

Matně černý klenot pro vaši jídelnu

Jídelní stůl Tenzo Lipp v matně černé barvě je skutečně klenotem vaši jídelny. Sytá černá barva a moderní design podnože stolu z něj dělají výrazný prvek každé moderního interiéru.

Dokonalým doplňkem pro tento stůl jsou moderní židle v černé barvě, které dokonale ladí s celkovým vzhledem stolu.

Pokud hledáte nábytek, který bude nadčasový a elegantní, nemůžete udělat lepší volbu, než je jídelní stůl Tenzo Lipp. Klikni zde pro více informací.

Elegantní stůl Tenzo Lipp

Detail stolu Tenzo Lipp