Rubriky
AntikNet

Černý kovový konferenční stolek se skleněnou deskou od Kave Home – Dila 80 cm


Úvod

Konferenční stolek Kave Home Dila se skleněnou deskou, která je polepena měděnou fólií, zaujme na první pohled. Pozornost upoutá také elegantní podnož stolku, která je na koncích ozvláštněna zlatými detaily. Elegantní, minimalistický design stolku Dila vynikne nejlépe v moderních, jednoduše zařízených interiérech. Dodá také originální prvek do klasického obývacího pokoje.

Popis produktu

Stůl má čtvercovou skleněnou deskou o rozměrech 80 x 80 cm. Skleněná deska je opatřena měděnou fólií, která přidává stolku na originalitě. Podnož stolku je vyrobena z černého kovu, který je velmi pevný a odolný. Na koncích podnože jsou vloženy zlaté detaily, které dodávají stolku eleganci. Celková výška stolku je 40 cm.

Vhodnost do interiéru

vynikne nejlépe v moderních interiérech. Minimalistický design stolku bude do moderně zařízených obývacích pokojů dokonale zapadat. Stůl se také hodí do kanceláří jako konferenční stůl. V kombinaci s měděnou fólií na deskě působí stůl velmi elegantně.

TIP: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem.

Další informace

je velmi praktický a funkční nábytek. Je velmi čistý na údržbu a díky skleněné desce působí vzdušně a otevřeně. Pokud hledáte moderní konferenční stůl do vaší kanceláře nebo obývacího pokoje, stůl od Kave Home je pro vás tou správnou volbou.

Zdroj obrázku: Crosta.cz

Černý kovový konferenční stolek se skleněnou deskou od Kave Home - Dila 80 cm