Rubriky
AntikNet

Čalouněná postel MERON Boxsprings 140 x 200 cm – elegantní provedení Dora 63

Postel MERON představuje elegantní, stylové a funkční řešení do každé ložnice. Disponuje dvěma úložnými prostory, do kterých snadno uschováte ložní prádlo, sezónní oblečení či jiné věci. Základ postele tvoří masivní dřevo a dřevotříska.

Vzhled postele MERON

Čalounění postele MERON je provedeno v lákavém provedení Dora 63. Jedná se o propojení decentní béžové a tmavě šedé barvy, které vytváří sofistikovaný vzhled postele. Styl čalounění je nadčasový a snadno se hodí do jakékoli ložnice bez ohledu na její styl.

Čalouněná postel MERON Boxsprings 140 x 200 cm - elegantní provedení Dora 63

Funkčnost postele MERON

Úložné prostory v posteli MERON jsou umístěny pod matrací. Prostor je dostatečně velký na to, abyste snadno uložili všechny své věci, které nepotřebujete každý den. Díky tomu, že se prostory nacházejí na obou stranách postele, můžete si vybrat, na které straně budou vaše věci uloženy.

Postel MERON je vybavena třemi výškovými stupni. Tím získáte tu správnou úroveň ždímání, kterou potřebujete pro pohodlnou podporu vašeho těla během spánku. Postel vydrží maximálně 120 kg.

Čalouněná postel MERON Boxsprings 140 x 200 cm - elegantní provedení Dora 63

Montáž postele MERON

Montáž postele MERON je velmi snadná a rychlá. Postel vám bude dodána v jednom balení. Chytré balení znamená menší balík, což vám umožní postel snadno přepravit. Balení obsahuje vše, co potřebujete pro rychlou a snadnou montáž postele.

Naše postele jsou vyráběny s nadšením a pečlivostí, protože víme, že spánek je jedním z nejdůležitějších a nejlépe ceněných aspektů našeho života. Vyberte si spolu s námi tu nejlepší postel, která bude skvěle vypadat v každé ložnici.

Pořiďte si teď postel MERON Boxsprings 140 x 200 cm v elegantním provedení Dora 63 na našich stránkáchhttps://www.isolund.cz/produkt/calounena-postel-meron-boxsprings-140-x-200-cm-provedeni-dora-63/ a užijte si lepší a klidnější spánek.